Volná místa

Protože stále rosteme, hledáme dost často do týmu nové kolegy. Pokud Vás některá z pozic zaujme, určitě se nám ozvěte. A pokud jste pozici nenašli, ozvěte se taky, třeba se domluvíme.

Mechanik manipulační techniky

Pracovní náplň:

  • Opravy, preventivní prohlídky a údržba techniky - výměna olejů, filtrů, baterií...
  • Práce v terénu
  • Technická podpora zákazníkům
  • Komunikace se zákazníky a dispečinkem
  • Objednávání náhradních dílů, administrativa

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru mechanik strojů, zemědělské techniky, automechanik apod.
  • Zkušenosti se servisem nebo s údržbou
  • Praxe v oboru manipulační technika - výhodou
  • Ochota pracovat
  • Základní znalosti mechaniky, hydrauliky - výhodou
  • Manuální zručnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B nutností
  • Čistý trestní rejstřík
  • Ochota učit se, flexibilita a loajalita

Svým zaměstnancům nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Přátelský kolektiv
  • Zaškolovací proces
  • Technicky zajímavé, atraktivní pracovní pozice se zajímavou náplní práce

Datum nástupu: ihned nebo dle domluvy

Odpovídá tento profil tvé osobnosti?
Neváhej a zašli nám svůj životopis s kontaktem jako odpověď na info@manimat.cz

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám svůj životopis!